Страхування

Страхування - спосіб зменшення ризику шляхом гарантування відшкодування потенційних збитків потерпілому. Відшкодування збитків здійснюється з страхового фонду, що формується за рахунок внесків страхувальників, що убезпечуються від збитків,  і знаходиться в управлінні страховика, що гарантує їх відшкодування збитків. Страхування - один з найважливіших компонентів сфери послуг. Хоча страхування не створює нових товарів, проте розподіл збитків будь-якого страхувальника між усіма учасниками страхового фонду робить їх діяльність більш безпечною. Без страхування були б неможливі багато видів виробничої діяльності, пов'язані з невизначеністю і ризиком.

Страхування автомобіля здійснюється до здійснення операції в банку. Після підписання договорів кредиту та застави банк перераховує гроші на розрахунковий рахунок автосалону. Після отримання грошей автосалон видає автомобіль.

Види автострахування:

Автоцивілка (ОСЦПВ)
Страхування відповідальності власників транспортних засобів є обов'язковим з 1995 року. Сьогодні ті, хто придбав собі такий поліс і випробував його дію на собі, продовжують купувати нові, окрім того, розширюють страховий захист. Сенс його дії простий: якщо власник поліса потрапляє в аварію і заподіює шкоду іншому автомобілю або людині, то страхова компанія виплачує суму, рівну величині завданого збитку, потерпілому.

Страхування автомобіля (КАСКО)
Даний вид страхування призначений для захисту майнових інтересів власника автомобіля при настанні негативних подій на зразок ДТП, хуліганських дій, падіння гілок, загоряння, викрадення транспортного засобу та інших небезпек. Стисло, страховий захист від пошкоджень автомобіля називається "часткове КАСКО", а якщо в полісі передбачено виплату компенсації при викраденні транспортного засобу (ТЗ), то поліс іменують "Повне КАСКО".

Спеціально для автомобілів, придбаних в нашому автоцентрі, страхові компанії - партнери розробили спеціальні умови*:


* Покупець автомобіля в праві скористатись послугами будь-якої страхової компанії України. Дані умови є звичайною рекомендацією.