ціна від 498 664
WINGLE 5 заснований на філософії автомобіля, розробленого і призначеного для автомобіліста

Європейська якість, якій можна довіряти

Пікап WINGLE 5 (Вінгл 5) успішно пройшов європейську сертифікацію по системі WVTA в 2009 р. Цей автомобіль є результатом незалежних науково-дослідних розробок компанії GREAT WALL (Грейт Вол) і його характерні особливості - це високі експлуатаційні характеристики і відмінну якість.

Wingle 5 відповідає сучасним світовим вимогам щодо безпеки, економічності, екологічних норм.

Потужні двигуни

Wingle 5 комплектується двома двигунами:

  • 4G69S4N виробництва Mitsubishi Corp. з електронною системою запалювання Delphi, для якого властиві висока потужність і крутний момент.
  • дизельним двигуном GW4D20, розробленим німецькою компанією BOSCH спільно з фахівцями GREAT WALL MOTORS, використовується система впорскування палива Common Rail, яка подає паливо через загальну магістраль під високим тиском, а також турбокомпресор змінної геометрії (VGT).
Engine

Високий рівень безпеки

Great Wall WINGLE 5 заснований на філософії автомобіля, розробленого і призначеного для автомобіліста. Міцний каркас безпеки; інтегровані пресовані бічні молдинги кузова.
Safety


Підвищена прохідність


Оформлення інтер'єру підкреслює практичність

Єдиний стиль оформлення інтер'єру випромінює стрімкість і енергійність. Орієнтовані на автовласника дизайн і конфігурація важелів управління свідчать про зручність і ергономічність.

Кольори кузова