ціна від 593 600

Wingle 7 забезпечує потужність на бездоріжжі, яку можна порівняти з професійним позашляховиком.

Досконалий внутрішній простір

Wingle 7 - це перший пікап з дизайном інтер'єру, який за рівнем комфорту не поступається легковому автомобілю. Пікап пропонує комфортабельні конфігурації, включаючи навісний екран, затишну кабіну водія і автоматичний кондиціонер. Великий сенсорний екран, розташований вгорі торпедо, забезпечує доступ до мультимедійних функцій автомобіля, а також надає всю необхідну інформацію про автомобіль. Дизайн нахилу екрану дозволяє користувачеві насолоджуватися комфортом і приносить приємний досвід водіння, тим часом забезпечуючи контроль за дорогою.

Wingle 7 interior

Пікап рівня SUV

Wingle 7 забезпечує бездоріжжя потужність яку можна порівняти з професійним позашляховиком. Пікап обладнаний електронною системою повного приводу від Borg Warner, а також блокуванням заднього диференціала від компанії Eaton. Завдяки потужним характеристикам Wingle 7 може сміливо долати всі дорожні труднощі. Хороша керованість на дорозі забезпечується за рахунок системи повного приводу з електронним управлінням і вибором режиму 2Н, 4Н, 4L. Залежно від умов руху Ви можете вибрати найбільш відповідний режим роботи трансмісії. На сухих дорогах з твердим покриттям ідеально функціонує задній привід 2Н. В умовах бездоріжжя використовуйте повний привід з вільним міжосьовим диференціалом 4Н або повний привід з включеною пониженою передачею 4L. Блокування диференціала підвищує прохідність автомобіля, зокрема, коли одне з коліс втрачає зчеплення з ґрунтовою поверхнею. Крім цього, 212 мм дорожнього просвіту забезпечує високу прохідність пікапа, зокрема по горбистих і в'язким дорогах. Максимальний кут підйому нового Wingle 7 становить 35%. Уявіть собі, куди зможе доставити Вас цей пікап?

Еталон пікапів в області безпеки

Great Wall Pickup - завжди був еталоном безпеки в індустрії пікапів і Wingle 7, будучи вдосконаленим продуктом, характеризується підвищеним рівнем безпеки. Wingle 7 використовує несучу конструкцію кузова, оснащену поперечної стійкою стабілізатора, що значно підвищує стійкість і керованість пікапа. Високоміцний кузов автомобіля, який складається з поглинає зони і високоміцного ділянки кабіни, може поглинати енергію при зіткненнях і розподіляти її на всі частини кузова, таким чином ефективно зменшуючи деформацію кабіни. Завдяки безлічі систем активної і пасивної безпеки, таких як камера заднього виду, датчик заднього ходу, TPMS, ESP від ​​Bosch 9-го покоління, HHC і 6 подушок безпеки, Wingle 7 може забезпечити надійний захист в самих непередбачених дорожніх ситуаціях.

Wingle 7

Двигун

Wingle 7 оснащений одним з «10 кращих двигунів Китаю». Дизельний двигун 2.0 Т виробляє максимальну потужність 143 к.с. і максимальний крутний момент 315 Нм / 1400-2800 об / хв. Мінімальна витрата пального становить 7,6 л / 100 км.

Engine