Ravon R2
ціна від 264 400

Ravon R2

Розроблений на базі легендарної моделі Chevrolet Spark. Виробляється R2 на потужностях заводу General Motors Узбекистан. На сьогодні завод має третю ступінь інтеграції якості у виробничі процеси – сертифікат BIQ III (Built-In Quality). Це дозволяє заводу виробляти майже усю лінійку автомобілів на глобальних платформах GM

Factory

Економічний та потужний двигун

Хетчбек оснащується 1,25-літровим, 4-х циліндровим бензиновим двигуном потужністю 85 к.с. .

Engine

ТРАНСМІСІЯ

Всі моделі Ravon R2 комплектуються 4-x ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач.

Transmition

Безпека

ABS та подушки безпеки

Ravon R2, незалежно від обраної Вами комплектації, оснащений сучасною системою антиблокування коліс (ABS) та подушками безпеки водія і пасажирів. Загальна кількість подушок безпеки досягає 4 штук починаючи від комплектації Optimum.

Airbec

А наявність парктроніка в комплектації Elegant, дозволить навіть починаючому водієві зручно, а головне безпечно припаркуватися, навіть в найскладніших ситуаціях.

Parck

Екстер'єр

Своєму динамічному і стильному дизайну Ravon R2 зобов’язаний відомій італійській компанії ItalDesign – завдяки динамічним і плавним лініям кузова, Ravon R2 виділяється в міському потоці машин, що робить його однаково привабливим як для жінок, так і для чоловіків.

Exterior

Інтер'єр

Простір інтер’єру Ravon R2 використано інженерами з максимальною вигодою для водія і пасажирів, забезпечуючи повноцінний комфорт під час руху в міському потоці, або в поїздці поза місто.

Interior

Комфорт

Для ще більшого комфорту в Ravon R2, починаючи з комплектації Optimum, передбачений бортовий комп’ютер, кондиціонер, обігрів бічних дзеркал. В комплектацію Elegant, додається підігрів передніх сидінь, керування музикою та Bluetooth на кермі, легкосплавні колісні диски, задні парковочні датчики та релінги на даху.

Comfort