Great Wall
Great Wall Motors Ltd. (GWM)
Great Wall Company Limited є однією з найбільших міжнародних компаній Китаю, першим приватним автовиробником, що входить до переліку провідних китайських компаній, акції якої котируються на Гонконгській фондовій біржі.

Продукція Great Wall Motors представлена в основному трьома автомобільними серіями: позашляховиками HAVAL, легковими автомобілями VOLEEX і пікапами WINGLE. Починаючи з 2004 р. Great Wall Motors займає провідні позиції в національних рейтингах: «ТОП-10 приватних компаній КНР», «ТОП-500 китайських підприємств» за версією журналу Forbes, «ТОП-500 китайських промислових підприємств» і «ТОП-30 китайських виробників за обсягами продажів» та ін.

В 2009 р. чотири моделі Great Wall стали першими китайськими автомобілями, що успішно пройшли сертифікацію відповідно до норм та стандартів, що діють у Європейському союзі. У 2011 р. виробничі потужності компаній Great Wall досягли 800 тис. автомобілів на рік. При цьому Great Wall Motors виробляє та займається збутом запасних частин та комплектуючих, проектує та виготовляє двигуни нового покоління, трансмісії та ін.. Компанія Great Wall Motors займає провідні позиції на міжнародних та внутрішніх ринках і протягом багатьох років є лідером за обсягами експорту КНР.

Great Wall продаються в багатьох країнах Європи: Італії, Великобританії, Ірландії, Італії, Болгарії, Росії, а також в Австралії, Новій Зеландії, Бразилії, Кубі, ПАРі та ін.. У січні 2012 році команда Great Wall посіла 7-ме місце у престижному ралі ДАКАР в класі позашляховиків.

Високий рівень якості, витривалість, міцність і надійність автомобілів Great Wall підтверджується постійними вдосконаленнями, прагненням до нових досягнень і вражаючих результатів.